O nas - Skrzydlica.pl - Salon z akwarystyką morską w Bielsku-Białej! Akwarystyka morska dla każdego! Serwis i zakładanie zbiorników.

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

  Firma Skrzydlica powstała końcem 2011 roku w wyniku wspólnych działań dwóch pasjonatów Michała Wilka oraz Bartłomieja Sareckiego. Jesteśmy pierwszym na Podbeskidziu profesjonalnym salonem z Akwarystyką Morską. Nasza firma charakteryzuje się profesjonalizmem świadczonych usług oraz wielką pasją i oddaniem akwarystyce morskiej. To właśnie w oparciu o te cechy, a także wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę, budujemy zaufanie naszych klientów.
  Jesteśmy w stanie zrealizować najśmielsze projekty, dbając przy tym o stworzenie optymalnego ekosystemu, w którym morskie stworzenia będą czuły się dobrze. Zaprojektowane przez nas akwarium będzie przez wiele lat cieszyć oko właściciela i wzbudzać zazdrość wśród innych obserwatorów. Dynamiczny rozwój naszej firmy skłonił nas do zatrudnienia pierwszego pracownika Krzysztofa. Jego miłość, pasja i nieustępliwość w dążeniu do doskonałości w akwarystyce morskiej znacznie podniosła jakość oferowanych przez nas usług.
  W ofercie posiadamy praktycznie wszystkie renomowane marki sprzętu oraz chemii akwarystycznej. Częste i regularne dostawy coraz to nowych gatunków importowanych przez nas zwierząt, stale podnoszą jakość i konkurencyjność naszej oferty.

Jesteśmy pewni, iż Państwa zaufanie oraz wybór oferty naszej firmy zaprocentuje długą i bardzo owocną współpracą.

Bartłomiej Sarecki (współwłaściciel)
Z wykształcenia magister ekonomista, absolwent podyplomowych studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Z zamiłowania akwarysta morski. W firmie odpowiedzialny jest za przygotowywanie ofert, wyceny projektów, kontakt z klientem oraz kontrahentami krajowymi i zagranicznymi.

Oprócz akwarystyki morskiej interesuję się ekonomią, sportem, brydżem, kinem, teatrem a także podróżowaniem.

Michał Wilk (współwłaściciel)
Z wykształcenia inżynier informatyk, absolwent Wyższej Szkoły Informatycznej w Bielsku-Białej.
W firmie odpowiedzialny jest za część techniczną, projektowanie systemów, kontakt z klientem w sprawach technicznych
Od dziecka jego pierwszą miłością jest akwarystyka. Przerobił wszystkie możliwe biotopy zbiorników słodkowodnych, od kilku lat zakochany w akwarystyce morskiej i to właśnie jej poświęca cały swój wolny czas.


Serdecznie zapraszamy do współpracy
Zespół Skrzydlica.pl

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego